• Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★★

  • Geek, and You Shall Find

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Slice of Life

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Missing Link

    ★★★★★

  • Alien: Ore

    ★★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★★

  • Memory: The Origins of Alien

    ★★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Asterix: The Secret of the Magic Potion

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • The Wolf House

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Early Man

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

  • Mary and the Witch's Flower

    ★★★★★

  • Transformers: The Last Knight

  • Despicable Me 3

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Ghost in the Shell

  • The Lego Batman Movie

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Arrival

    ★★★★★

  • Batman: The Killing Joke

  • Star Trek Beyond

  • Independence Day: Resurgence

  • Ice Age: Collision Course

  • The Secret Life of Pets

  • Finding Dory

  • Warcraft

  • Café Society

  • X-Men: Apocalypse

  • Ratchet & Clank

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

  • Louis & Luca: The Big Cheese Race

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Good Dinosaur

  • Everest

  • Fantastic Four

  • Karel Zeman: Adventurer in Film

    ★★★★★

  • Irrational Man

  • Pixels

  • Ant-Man

  • Terminator Genisys

  • Minions

  • Inside Out

  • Jurassic World

  • Mad Max: Fury Road

  • The Death of

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Jupiter Ascending

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★★★

  • The Witch

  • Ex Machina

  • Hell & Back

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  • Asterix: The Mansions of the Gods

    ★★★★★