Sort by
  • Tetris

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Tangalanga Method

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • El gerente

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Nocebo

    ★★★

  • Till

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • The Kings of the World

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Substitute

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★½

  • House of Hammer

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • The Patient

  • Barbarian

    ★★★

  • An Argentinian Crime

    ★★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • 30 Nights with My Ex

    ★★

  • Fall

    ★★½

  • Bank Robbers: The Last Great Heist

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Wrath of God

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Close

    ★★½

  • The Beasts

    ★★★★