• Masculin Féminin

    ★★★★★

  • Eduardo and Monica

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • The Fundamentals of Caring

    ★★★★½

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★★★★

  • Golden Hour

    ★★★★

  • Short Term 12

    ★★★★½

  • What We Do in the Shadows

    ★★★½

  • Sing Street

    ★★★★★

  • Stalker

    ★★★★

  • cat city

    ★★★★★

  • Clue

    ★★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★½

  • Twenty Years Later

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Breakfast at Tiffany's

    ★★★★★

  • Postpartum

    ★★★★