Sort by
  • Missing

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Labyu with an Accent

    ★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • I Am Vanessa Guillen

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • The Sound of 007

  • Till

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Beautiful Blue Eyes

    ½

  • The Inspection

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Portrait of God

  • Night of the Bastard

  • The Invitation

    ★★★½

  • I Came By

    ★★

  • Fall

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★★

  • Easter Sunday

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Jurassic Domination

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½