Sort by
  • Joker: Folie à Deux

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Love & Death

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Evil Dead Rise

  • Little Bone Lodge

    ★★★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Making 1899

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Old People

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • God's Crooked Lines

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Mise en Place

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Restless

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • The House

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★