Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fear and Loathing in Las Vegas

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Hercules

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Michael Clayton

    ★★★★

  • CODA

    ★★★

  • Adaptation.

    ★★★★

  • The Hunchback of Notre Dame

    ★★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Possession

    ★★★★

  • Speed Racer

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★