nick wibert has logged 11 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Candyman

Candyman

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
At Eternity's Gate

At Eternity's Gate

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Them That Follow

Them That Follow

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
Read the review Edit this entry  
06
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry