• Meet Me In The Bathroom

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★½

  • Vengeance Is Mine

    ★★★

  • Watcher

    ★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • Snatch

    ★★★★

  • Young Guns

    ★★½

  • Fall Guy

    ★★★½

  • Scary Movie

    ★★½

  • Silkwood

    ★★★½

  • Woman in the Dunes

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • Tombstone

    ★★★

  • I Like It Like That

    ★★★★

  • Love Exposure

    ★★★★½

  • The Pirates of Penzance

    ★★★½

  • A Snake of June

    ★★★★½

  • Q & A

    ★★★½