Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Strange World

    ★★

  • Black Adam

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

  • The Bad Guys

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Moonfall

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Kate

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Vault

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Project Power

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★

  • Ava

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Mulan

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★½