• The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Fake Famous

    ½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • Music

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Time for Us to Come Home for Christmas

    ½

  • The Empty Man

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Agents of Chaos

    ★½

  • Honest Thief

    ★★

  • Project Power

  • Unorthodox

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★½

  • Siberia

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★★★

  • Be Water

    ★★★

  • Star Wars Collection

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • 3 from Hell

    ★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

    ★★½

  • The Laundromat

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • Waves

    ½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★½

  • Secret Obsession

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Tommaso

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★

  • Death Is Just Around The Corner

    ½

  • Us

    ★★★½

  • Running with Beto

    ★½

  • Notes from Melanie

    ½

  • Miles Davis: Birth of the Cool

    ★★★½

  • The Great Hack

    ★★

  • Serenity

    ★★★½

  • Glass

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★½

  • Springsteen On Broadway

  • The Mule

    ★★★★★

  • RuPaul's Drag Race Holi-Slay Spectacular

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ½

  • Pine

    ½

  • The Death & Life of John F. Donovan

    ★★

  • Halloween

    ★★

  • Sharkwater Extinction

    ★½

  • Slender Man

    ★★★

  • Cam

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • The Return of the Crispy Ladies

  • Desertshore

  • Rocks Off

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Dirty Computer

  • Out of Here.

  • Elvis Presley: The Searcher

    ★½

  • Inside the Life of Bella Thorne

  • The Zen Diaries of Garry Shandling

    ★★★½