Sort by

Matt Neglia has logged 12 entries for films during February 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
John Wick: Chapter 5

John Wick: Chapter 5

×
Read the review Edit this entry  
25
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Boston Strangler

Boston Strangler

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Emily

Emily

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Creed III

Creed III

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Magic Mike's Last Dance

Magic Mike's Last Dance

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
To Leslie

To Leslie

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Tetris

Tetris

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Champions

Champions

2023
×
★★½
Edit this entry