Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Pepsi, Where's My Jet?

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Glass Onion

  • See How They Run

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

  • Hustle

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Hawkeye

  • Sing 2

  • Encanto

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The French Dispatch

  • The Boss Baby: Family Business

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ½

  • WandaVision

    ★★½

  • Long Toast

  • Mank

    ★★★★

  • Canvas

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • The Stunt Double

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Bath Tub

    ½

  • Capone

    ★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • Middleditch & Schwartz

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★½

  • Onward

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Minari

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Goldman v Silverman

  • Dolittle

    ½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • 6 Underground

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Confession Killer

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Spies in Disguise

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation