Sort by
  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • You People

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Heathers: The Musical

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★