Sort by
  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Scream VI

    ★★½

  • JUNG_E

    ★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • They/Them

  • House of Darkness

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Virus:32

    ★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • All the Old Knives

  • The Twin

    ★★

  • Night's End

    ★★

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

  • Umma

    ★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Deadstream

    ★★

  • The Adam Project

    ★½

  • The Bunker Game

    ½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Uncharted

    ½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • The Long Night

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • The Requin

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • A House on the Bayou

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★