• Dune

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • While We're Young

    ★★★½

  • Maelström

    ★★★

  • August 32nd on Earth

    ★★

  • Sardar Udham

    ★★★★½

  • Happiness

    ★★★★½

  • Raw

    ★★★★

  • Ishqiya

    ★★★½

  • Badlapur

    ★★★★

  • The Fog

    ★★½

  • The Brown Bunny

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Not Fade Away

    ★★★

  • Tokyo Drifter

    ★★½

  • Secret Superstar

    ★★★½