Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • Pokémon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★½

  • Wine Country

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • The Meg

    ★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • It

  • Death Note

    ½

  • Pokémon the Movie: I Choose You!

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Okja

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Louis C.K. 2017

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Bill Burr: Walk Your Way Out

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Wind River

    ★★★★

  • Assassin's Creed

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Inferno

    ★★★★

  • Storks

    ★★★½

  • Snowden

    ★★★★½

  • Sing

    ★★★★

  • The Magnificent Seven

  • Bridget Jones's Baby

    ★★★