• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Outfit

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Requin

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★★

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Encanto

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Kate

    ★★

  • Copshop

    ★★★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • Tig Notaro: Drawn

    ★★★★

  • Bearry

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Titane

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★★

  • Senior Prom

    ★★★★

  • The Neutral Ground

    ★★★★

  • Ballerina Boys

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Plan B

    ★★

  • Seance

    ★★

  • Great White

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Death Rink

    ★★★

  • Stop-Zemlia

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Nobody

    ★★

  • The Fallout

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Long Story Short

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Sacrifice

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • How It Ends

    ★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • Censor

    ★★★½

  • Outside the Wire

    ★★★

  • Max Cloud

    ★★★

  • Half Brothers

    ★★★