Sort by

neon_enthusiast has logged 10 entries for films during August 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Alfred the Great

Alfred the Great

1969
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Berlin Alexanderplatz

Berlin Alexanderplatz

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ebola Syndrome

Ebola Syndrome

1996
×
★★★★
Edit this entry  
15
Flesh + Blood

Flesh + Blood

1985
×
★★★½
Edit this entry  
12
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Pit and the Pendulum

The Pit and the Pendulum

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry