Sort by
  • El Conde

    ★★★½

  • Doctor Jekyll

    ★★★½

  • The Sacrifice Game

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Blackadder: The Lost Pilot

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • Boneless

    ★★

  • Future Soldier

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Half Dead Fred

    ★★★

  • It Lives Inside

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Monster Mash

    ★★★

  • Minacious

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • The Lost King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Para entrar a vivir

    ★★★½

  • LOLA

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Joyland

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★½