Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • From Scratch

    ★★★★★

  • Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Reflect

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • TMZ Investigates: What Really Happened to Richard Simmons

    ★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • They/Them

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • The Princess

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Moonshot

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★