Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Scare Me

Scare Me

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Selah and the Spades

Selah and the Spades

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Forty-Year-Old Version

The Forty-Year-Old Version

2020
×
★★★
Edit this entry  
20
Una

Una

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Slalom

Slalom

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Persepolis

Persepolis

2007
×
★★★½
Edit this entry  
28
Clueless

Clueless

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
Edit this entry  
14
And Then We Danced

And Then We Danced

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Hunted

Hunted

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Follow Me

Follow Me

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
After We Collided

After We Collided

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry