Sort by
  • Swarm

  • Scream VI

    ★★★★

  • Nerdy Prudes Must Die

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Missing

    ★★★½

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★½

  • The Christmas Tapes

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Lot 36

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★★

  • Boo, Bitch

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Angelyne

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Cool Blue Car

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Girl from Plainville

    ★★

  • Scream: Legacy

  • The Bubble

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Blink

    ½

  • X

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • Dirtbag

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★