Sort by
  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Furies

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★

  • Troll

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Hundreds of Beavers

  • Entergalactic

    ★★★½

  • The Munsters

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Flaming Lips Space Bubble Film

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Pens and Pencils

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½