Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Emancipation

    ★★

  • Strange World

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Grimcutty

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Till

    ★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Lou

    ★½

  • Smile

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Moving On

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Devotion

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Me Time

    ★★

  • The Invitation

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★

  • Mack & Rita

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★½