Sort by
  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • You People

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • I Just Killed My Dad

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • The Nan Movie

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½