• Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★

  • Censor

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Education

    ★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Jiu Jitsu

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • I'm Your Woman

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • Zappa

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • On the Rocks

    ★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The War with Grandpa

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Peninsula

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • TFW No GF

    ★★

  • 12 Hour Shift

    ★★

  • Inventing the Future

  • The Invisible Man

  • The Woman Who Ran

    ★★

  • Undine

    ★★★★

  • Mogul Mowgli

    ★★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★

  • The Nest

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★

  • Minari

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • His House

  • A Thousand Cuts

    ★★★

  • Time

    ★★

  • Dick Johnson Is Dead

  • Kajillionaire

    ★★★

  • Spree

    ★★

  • Boys State

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • 1917

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★