Sort by

Mark has logged 21 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Duet

Duet

2014
×
★★★½
Edit this entry  
29
Dear Basketball

Dear Basketball

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Geostorm

Geostorm

2017
×
Read the review Edit this entry  
27
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Mudbound

Mudbound

2017
×
★★★★
Edit this entry  
21
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
Read the review Edit this entry  
20
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
2048: Nowhere to Run

2048: Nowhere to Run

2017
×
★★★
Edit this entry  
17
2036: Nexus Dawn

2036: Nexus Dawn

2017
×
★★★½
Edit this entry  
17
Blade Runner: Black Out 2022

Blade Runner: Black Out 2022

2017
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Foreigner

The Foreigner

2017
×
★★
Edit this entry  
10
The Room

The Room

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
American Made

American Made

2017
×
★★★
Edit this entry  
01
Raw

Raw

2016
×
★★★
Edit this entry