Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Till

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Mass

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Toy Story Collection

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★

  • Adrift

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★

  • Searching

    ★★★½

  • Forgotten

    ★★★½

  • Blue Planet II

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Marrowbone

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Molly's Game

    ★★★½

  • A Taxi Driver

    ★★★★

  • Game of Thrones: The Story So Far

    ★★★★

  • Made In Abyss

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Wind River

    ★★★½

  • Split

    ★★★

  • The Invisible Guest

    ★★★½

  • A Silent Voice

    ★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½