Sort by
  • Avatar 5

  • Paint

    ★★

  • Josh Johnson: Up Here Killing Myself

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Jackals & Fireflies

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Sharper

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Punk Rock Vegan Movie

    ★★

  • Where Is the Lie?

    ★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Cat Person

    ★★

  • Bad Behaviour

    ★★★½

  • MiND MY GOOFiNESS: the Self Portrait

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Starring Jerry As Himself

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Paul T. Goldman

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • 2022 Back That Year Up with Kevin Hart and Kenan Thompson

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • A Christmas Fumble

  • Daniel Sloss: Socio

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Great Holiday Bake War

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

    ★½

  • A Christmas Open House

  • Chris Redd: Why Am I Like This?

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • The Viewing

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Mama's Boy

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Waiting for the Light to Change

    ★★★★

  • Yvonne Orji: A Whole Me

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Narcosis

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • The Patient

    ★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • I Came By

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★