Sort by
  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★★

  • Loqueesha

    ½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★★

  • Glass

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Speed Kills

    ★½

  • The Trump Prophecy

    ½

  • Venom

    ★★½

  • Peppermint

    ½

  • The Predator

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Meg

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • Gotti

    ½

  • The House That Jack Built

    ★½

  • The Rachel Divide

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★★

  • Fifty Shades Freed

    ½

  • Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold

    ★★★½

  • The Commuter

    ★★½

  • Bright

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Killing Gunther

    ★★★

  • Mom and Dad

    ★★★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Tour de Pharmacy

    ★★★½

  • Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory

  • Transformers: The Last Knight

    ★★½

  • The Book of Henry

    ½

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★★

  • Baywatch

  • The Wizard of Lies

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Vengeance: A Love Story

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Mommy Dead and Dearest

    ★★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • Girlfriend's Day

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★½

  • Mad Families

    ★½

  • Monster Trucks

  • Collateral Beauty

  • The Comedian

    ½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Baked in Brooklyn

    ★★★½

  • Split

    ★½

  • Army of One

  • Justin Timberlake + The Tennessee Kids

    ★★★★

  • The Founder

    ★★★★★

  • Brother Nature

    ★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★

  • Nine Lives

    ½

  • Sad Vacation: The Last Days of Sid and Nancy

    ★★★

  • Rampage: President Down

  • Ghostbusters