Sort by
  • Indiana Jones Collection

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Jesus Revolution

  • Your Place or Mine

    ★★

  • The Good People of Orphan Ridge

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Christmas with You

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Portrait of God

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Edgar, Evicted

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Flying Sailor

    ★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Ice Merchants

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Split Ends

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Tennis Ball on His Day Off

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Dirtbag

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • A California Christmas: City Lights

    ½

  • A Unicorn for Christmas

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • VOIR

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Gaslight

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • Life Support

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Love Hard

    ★½

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Lop & Ochō

    ★★½