Sort by

Nate has logged 157 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Expend4bles

Expend4bles

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Blue Beetle

Blue Beetle

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Captain Underpants: The First Epic Movie

Captain Underpants: The First Epic Movie

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mission: Impossible – Rogue Nation

Mission: Impossible – Rogue Nation

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Indiana Jones and the Dial of Destiny

Indiana Jones and the Dial of Destiny

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible – Ghost Protocol

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Indiana Jones and the Dial of Destiny

Indiana Jones and the Dial of Destiny

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Room

The Room

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Elemental

Elemental

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ip Man

Ip Man

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Flash

The Flash

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Big Daddy

Big Daddy

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ip Man

Ip Man

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry