Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • White Men Can't Jump

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • At Midnight

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★