Sort by
  • Family Switch

    ★★★

  • Genie

    ★★

  • The Marvels

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★

  • Freelance

    ½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Malum

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Appendage

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★★★

  • Meet Cute

  • Do Revenge

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★