Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Persuasion

  • Spiderhead

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Umma

    ½

  • Incantation

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Intrusion

  • The Humans

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Clickbait

    ★★

  • Candyman

    ★½

  • Respect

    ★½

  • Don't Breathe 2

  • The Kissing Booth 3

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Red Rocket

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Good on Paper

    ½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Things Heard & Seen

    ½

  • Every Breath You Take

    ★★

  • Deadly Illusions

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • Trust

    ½

  • Yes Day

  • Moxie

    ★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★½

  • Behind Her Eyes

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ½

  • Space Sweepers

    ★★½

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Strawberry Mansion

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★½

  • The Ripper

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • What Lies Below

    ½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★½

  • Hillbilly Elegy

  • Pink Skies Ahead

    ★½

  • Shithouse

    ★★★½