• Aquamarine

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Tag

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Heat

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • The Rocky Horror Picture Show

    ★★★½

  • Looper

    ★★½

  • After the Storm

    ★★★★

  • Peaceful

    ★★★★

  • Bye Bye Morons

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★