nataliaptn has logged 18 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
After the Storm

After the Storm

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
Peaceful

Peaceful

2021
×
★★★★
Edit this entry  
14
Bye Bye Morons

Bye Bye Morons

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Porco Rosso

Porco Rosso

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Edit this entry  
18
Ride Your Wave

Ride Your Wave

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ballerina

Ballerina

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Method

The Method

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
He's All That

He's All That

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
American Gangster

American Gangster

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
365 Days

365 Days

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry