• Eternals

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • He's All That

    ★★

  • BLACKPINK: THE MOVIE

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Peaceful

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • Mortal Kombat

  • Nobody

  • BLACKPINK The Show

    ★★★★

  • WandaVision

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Bye Bye Morons

    ★★★½

  • Tenet

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Double World

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Hamilton

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Onward

    ★★½

  • 365 Days

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Cats

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

  • 1917

  • Badge Of Steel

  • Frozen II

    ★★½

  • Los Rodríguez y el más allá

  • Cindy La Regia

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

  • Joker

  • Tod@s Caen

    ★½

  • Ford v Ferrari

  • Dora and the Lost City of Gold

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • All the Freckles in the World

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

  • Toy Story 4

  • Ride Your Wave

    ★★★★

  • Ready to Mingle

  • Dark Phoenix

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Hustle

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Hellboy

    ★★

  • Shazam!

  • No Manches Frida 2

    ½

  • Us

  • Sweetheart

    ★★★★

  • Dumbo

  • Good Boys

  • Long Shot

    ★★★