Sort by
  • The Nun II

    ★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Till

    ★★★

  • The Offering

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • The Swimmers

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Close

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Joyland

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½