Nariman has logged 18 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Twilight

Twilight

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Shoplifters of the World

Shoplifters of the World

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Twin Peaks: The Missing Pieces

Twin Peaks: The Missing Pieces

2014
×
Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★½
Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry