Sort by
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Glass

    ★½

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★½

  • The Night Comes for Us

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★★

  • Geostorm

    ★½

  • The Mummy

    ★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Ingrid Goes West

    ★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • Terminator Genisys

  • Muppets Most Wanted

    ★★★★

  • You're Next

    ★★★★

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★½

  • Robin Hood

    ★★

  • Tooth Fairy

    ★½

  • Avatar

    ★★★½

  • Ponyo

    ★★★½

  • Speed Racer

    ★★★★★

  • Jumper

    ★★

  • Walk Hard: The Dewey Cox Story

    ★★★★½

  • Kung Fu Hustle

    ★★★★½

  • Bad Boys II

    ★★★★

  • X2

    ★★★★½

  • Not Another Teen Movie

    ★★★

  • Zoolander

    ★★★★

  • Election

    ★★★★½

  • The Mummy

    ★★★★

  • Practical Magic

    ★★★

  • Godzilla

    ★★

  • Spice World

    ★★

  • Se7en

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Boys

    ★★½

  • The Shadow

    ★½

  • The Rocketeer

    ★★★½

  • Joe Versus the Volcano

    ★★½

  • Willow

    ★★★★

  • Jaws

    ★★★★★