Sort by
  • Madame Web

  • Argylle

    ★★★½

  • Night Swim

    ★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Heart of Stone

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Self Reliance

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★