Sort by
  • Avatar 5

  • Hard Feelings

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Royalteen: Princess Margrethe

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Love Again

    ★★★½

  • The Mother

    ★★★

  • Ponniyin Selvan: Part II

  • The Black Demon

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Longest Third Date

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • Thiruvin Kural

  • Soppana Sundari

  • Viduthalai: Part I

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Pathu Thala

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Ghosty

  • Kannai Nambathe

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Wild Life

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Agilan

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ayothi

  • Bagheera

  • 65

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Vaathi

  • Dada

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

  • Polite Society

    ★★★½

  • Varisu

  • Thunivu

  • Malikappuram

  • Raangi

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Gatta Kusthi

  • DSP

  • Violent Night

    ★★★½

  • Kaari

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Kalaga Thalaivan

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Suzume

    ★★★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Love Today

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prince

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • Super Senior Heroes

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Blackout

    ★½

  • Kantara