Sort by
  • Slaxx

  • Dreamkatcher

    ★½

  • The Grandmother

    ★★

  • Press Play

    ★★

  • Heart of Champions

    ★★

  • Turu, the Wacky Hen

    ½

  • Let's Scare Julie

    ½

  • Umma

    ★★

  • Two Buddies & A Badger 2 - The Big Beast

    ½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Flee

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • A Chiara

    ★★★