Sort by
  • Devilman Crybaby

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • Chungking Express

    ★★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • A Trip to the Moon

    ★★★★★

  • Black Mirror: White Bear

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★★

  • A Short Film About Killing

    ★★★★★

  • Death Note

    ★★★★★

  • Naked

    ★★★★★

  • The Ascent

    ★★★★★

  • Radiohead: In Rainbows – From the Basement

    ★★★★★

  • Persona

    ★★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • The Lobster

    ★★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★★