Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

  • The Midverse

    ★★

  • Pestilent

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★

  • My Father's Dragon

    ★★★★

  • The Estate

    ★★

  • The Tatami Time Machine Blues

    ★★★★

  • 450 Laps

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Son

    ★★★

  • My Son Hunter

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Empire of Light

  • The Whale

    ½

  • Women Talking

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • Bobi Wine: Ghetto President

    ★★★

  • goodbye.

    ★★

  • Not Okay

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Bullet Train

  • Persuasion

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Amy Schumer Presents: Parental Advisory

    ★★

  • Liquor Store Dreams

    ★★★

  • Lightyear

    ½

  • Catopolis

    ★★★★

  • What Is a Woman?

    ½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Pacifiction

    ★★★★★

  • Close

    ★★★

  • Broker

  • Elvis

    ★★★★

  • Godland

    ★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • The Greatest Lie Ever Sold: George Floyd and the Rise of BLM

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Enys Men

    ★★★★

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Putahe

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • 2000 Mules

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Marmaduke

    ★★

  • Bill Maher: #Adulting

  • Elizabeth: A Portrait in Part(s)

  • The Northman

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★★

  • Actually...

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★