Sort by

nahtower has logged 11 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Heartbreak Kid

The Heartbreak Kid

1972
×
★★★½
Edit this entry  
29
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Edit this entry  
28
Derek DelGaudio's In & of Itself

Derek DelGaudio's In & of Itself

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
American Hustle

American Hustle

2013
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
20
Big Wednesday

Big Wednesday

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Samsara

Samsara

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry