Sort by

Nadz has logged 24 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
C'est la Vie

C'est la Vie

2013
×
★★
Edit this entry  
31
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
30
Black Mirror: Nosedive

Black Mirror: Nosedive

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Enough

Enough

2018
×
Edit this entry  
30
all good things come to an end

all good things come to an end

2020
×
Edit this entry  
30
Long Toast

Long Toast

2020
×
Edit this entry  
30
Thermostat 6

Thermostat 6

2018
×
Edit this entry  
30
Riley's First Date?

Riley's First Date?

2015
×
★★
Edit this entry  
30
Hair Love

Hair Love

2019
×
★★★★
Edit this entry  
30
Feast

Feast

2014
×
★★★
Edit this entry  
30
The Present

The Present

2014
×
Edit this entry  
30
Day & Night

Day & Night

2010
×
★★★½
Edit this entry  
29
Snack Attack

Snack Attack

2012
×
★★
Edit this entry  
29
Purl

Purl

2018
×
Read the review Edit this entry  
29
Mike's New Car

Mike's New Car

2002
×
★★★
Edit this entry  
29
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Concussion

Concussion

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Edit this entry  
20
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Edit this entry  
20
Requiem for a Dream

Requiem for a Dream

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
After Hours

After Hours

1985
×
★★★★
Edit this entry  
03
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★½
Edit this entry  
03
Eli

Eli

2019
×
Edit this entry