Sort by
  • The Marvels

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Tin & Tina

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★

  • Taslim Ahali

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Bahebek

  • Amohom

    ★★

  • Kira & El Gen

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½