Sort by
  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Walk Up

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Athena

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • A Couple

    ★★

  • White Noise

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★

  • R.M.N.

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★½

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • The Novelist's Film

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★½